Mgok Janikowo » Mgok Janikowo

Masthead header

#JanikowoMuremZaOwsiakiem

W niedzielę dnia 27 stycznia Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Janikowie zorganizował na hali sportowej akcję „Janikowo Murem za Owsiakiem”. Tego dnia mieszkańcy spotkali się w hali i przez kilka godzin dmuchali czerwone balony, a następnie o godzinie 15:00 utworzyli ogromne „żywe serce”. Do akcji przyłączyli się także Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Janikowie, którzy z chęcią okazali dobre serce.  W ten sposób podziękowali Jurkowi Owsiakowi za wspaniałe 27 lat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W hali nie zabrakło także atrakcji dla naszych najmłodszych – kącik sportowy, animacje dla dzieci, które zostały poprowadzone przez animatorów z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury, malowanie twarzy, tworzenie wspólnej pocztówki dla Jurka Owsiaka, a także można było zrobić sobie zdjęcie z gadżetami WOŚP. Już niebawem w internecie powstanie filmik , który uwieczni całą imprezę i zaangażowanie ludzi.
Dziękujemy za balony, które zostały ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Janikowo Pana Andrzeja Brzezińskiego, Panią Beatę Radzikowską – Celebrity Project oraz Panu Grzegorzowi Tylus.