Mgok Janikowo » Mgok Janikowo

Masthead header

Operetka PrzeBoye i jej czułe słówka…

Serdecznie zapraszamy na karnawałową odsłonę największych przebojów operetki, w koncercie zatytułowanym: „Operetka PrzeBoye i jej czułe słówka…”
w wykonaniu łódzkiej grupy Operus Arte w składzie:

Dorota Makulec – sopran
Paweł Wytrążek – tenor
Piotr Żukowski – piano
Piotr Stanisław – słowo

Z artystami Operus Arte, janikowscy miłośnicy operetki spotkali się już przed kilku laty w znakomitym i przyjętym z ogromnym uznaniem, projekcie pt. „Operetka Zaśpiewajmy o miłości…”. Tym razem łódzcy artyści zaprezentują się państwu w jeszcze bardziej energetycznej i żywiołowej odsłonie operetki, zatytułowanej: „Operetka PrzeBoye i jej czułe słówka…”, czyli operetkowy dynamit w komediowym wydaniu i różnorodnej muzycznej scenerii (Austrii, Węgier, hiszpańskiej Barcelony, Neapolu i Paryża)
Obydwa zaś, wspomniane projekty: „Operetka Zaśpiewajmy o miłości…” i „Operetka PrzeBoye i jej czułe słówka…” łączą najpiękniejsze hity operetkowe i te mniej znane w spójną całość, którego podstawą jest miłość z jej wszystkimi odcieniami.

Koncert odbędzie się: w niedzielę, dnia 7.02.2016r. o godz. 17:00,

Miejsce koncertu: Sala M-GOK w Janikowie, przy ul. Przemysłowej 26,

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w sekretariacie M-GOK, przy ul. Przemysłowej 26 w Janikowie (rezerwacja telefoniczna: 52 351 44 36)

ZAPRASZAMY!!!